Najnowsze artykuły

Jak urządzić małą łazienkę w bloku?

​Urządzanie małej łazienki w bloku może być prawdziwym wyzwaniem, ale jednocześnie to doskonała okazja, by popisać się kreatywnością i...

Czytaj Więcej

Balia do sauny

Sauna to często wybierany przez nas sposób relaksu, oraz zrzucenia zbędnych kilogramów. Jednak czemu korzystając z niej nie użyć też balii do sauny?

Balia do schładzania

Balia do schładzania to idealne dopełnienie seansu w gorącej saunie. Według tradycji balię do schładzania po saunie używa się po to, by zahartować zarówno ciało, jak i umysł. Oczywiście balie do schładzania możemy również użyć w innym celu i na różne sposoby.

Na Polskim rynku istnieje całkiem spora liczba firm, oferujących na sprzedaż balie do sauny. Wiele z nich sprowadza je np. z Finlandii, która jest jednym z głównych producentów balii ogrodowych na świecie.

Warto wiedzieć, że balie do schładzania po saunie mają różne wielkości, gotowe pomieścić od jednej do nawet sześciu osób. Istnieją również firmy, które oferują stworzenie balii do schładzania według wytycznych, dzięki czemu gabaryty nie są żadną przeszkodą.

Inna rzeczą są akcesoria, jakimi możemy doposażyć naszą balię. Znajdziemy w nich między innymi:

  • Aeromasażer do balii
  • Oświetlenie LED
  • Timer z programem tygodniowym
  • Pokrywę izolacyjną
  • Podest i schodki
  • Drewnianą półkę na napoje
  • Pływającą półkę LED

Balia do schładzania po saunie

Odpowiednio dobrana balia do schładzania po saunie może okazać się ważnym, codziennym rytuałem, którego warto dzielić z bliskimi osobami. Korzystanie z balii – nawet raz na tydzień po saunie – wzmacnia naszą odporność, hartując nasze ciało. Dzięki temu stajemy się odporniejsi na choroby, mogąc jednocześnie wytrzymać znacznie niższe temperatury niż inni.

Warto wiedzieć, że balia może być używana nie tylko do schładzania. Na rynku istnieje bardzo wiele balii podgrzewanych, które mogą stać się przydomową „wanną” pod gwiazdami. Odpowiedni model pomieści nawet kilka osób, pozwalając nam cieszyć kąpielą z przyjaciółmi. Balia do ogrodu może doskonale zastąpić przydomowy basen, chłodząc nas w ciepłe dni lub rozgrzewając, kiedy jest zimno.

Domowa sauna w najlepszym wydaniu

Domowe SPA na pewno spodoba się każdemu, szczególnie gdy zostanie odpowiednio wyposażony. Każdy dodatkowy element to przedmiot, który da nam wiele komfortu i przyjemności.

Artykuł partnera

Komentarze (0)

Zostaw komentarz