Najlepszy fotel do pedicure - jak go znaleźć?

Profesjonalny salon kosmetyczny to taki, któremu bez żadnych obaw klienci są w stanie powierzyć swoją urodę. Kwestią, która już na pierwszy rzut oka przykuwa uwagę klientów, jest wyposażenie miejsca w odpowiedni sprzęt i meble. Jednym z elementów wyposażenia takiego salonu kosmetycznego niewątpliwie jest fotel do pedicure. Niekiedy na zabiegi pielęgnacyjne musimy poświęcić nieco więcej czasu, dlatego niezwykle ważnym jest, by goście salonu czuli się zrelaksowani oraz, by nie odczuwali żadnych niedogodności z tytułu braku komfortu. Jaki fotel do pedicure sprawdzi się najlepiej? - specjalista mila-furniture.com radzi.

Fotel do pedicure - co go charakteryzuje?

Fotel do pedicure stanowi niezbędny element wyposażenia każdego gabinetu kosmetycznego, w którym oferowane są zabiegi podologiczne i pielęgnacji stóp. Podczas wymienionych zabiegów kluczowe jest zapewnienie profesjonalnej opieki, ale jednocześnie nie można zapominać o zagwarantowaniu klientowi, a także osobie, która wykonuje zabieg, maksymalnego komfortu. Niezwykle istotna jest także stabilność, która pozwoli na utrzymanie stóp w odpowiedniej pozycji, czyli takiej, która zapewni widoczność oraz w pełni wygodną pracę.

Odpowiedzią na te potrzeby i wymogi jest profesjonalny fotel do pedicure. Musi być on specjalistycznie i fachowo zaprojektowany, a także wysoce funkcjonalny. Mechanizmy regulacji wysokości czy kątów podparcia pleców i nóg muszą umożliwiać dopasowanie tego elementu wyposażenia salonu do indywidualnych potrzeb klienta i specyfiki jego budowy ciała. Funkcjonalność mebla może być uzupełniona o brodzik lub masaż.

Jaki fotel do pedicure kupić?

Gabinet kosmetyczny jest miejscem, które musi budzić zaufanie, a także stanowić oazę spokoju i miejsce, w którym każdy poczuje się wyjątkowo. Klienci decydują się na różne zabiegi kosmetyczne. Do jednych z najpopularniejszych niewątpliwie należy pedicure. Decydując się na zakup fotela do pedicure, należy przede wszystkim wziąć pod uwagę dostosowanie mebla do salonu oraz potrzeb i oczekiwań klientów, a także pracowników gabinetu, którzy wykonywać będą zabiegi.

Jaki fotel do pedicure? Wszystko zależy od rodzaju wykonywanych usług. Te elementy wyposażenia salonu powinny przede wszystkim charakteryzować się wygodą i wprowadzeniem użytkownika w stan odprężenia. Dodatkowo muszą być w pełni funkcjonalne, by zagwarantować wysoki komfort pracy kosmetyczce. Na rynku znajduje się wiele modeli profesjonalnych foteli do pedicure - o zróżnicowanych kształtach, wielkościach i różnej kolorystyce, a także o różnych dodatkowych funkcjonalnościach i formach. To wszystko sprawia, że trafić można na bardzo odmienne kwestie cenowe za wybrane produkty tej kategorii.

fotel do pedicure

Źródło: http://ayala.com.pl/product/kosmetyka/fotel-pedicure-aramis-lux/

Fotel do pedicure z brodzikiem

Kwestia wyposażenia salonu kosmetycznego, który w swojej ofercie posiada zabiegi pedicure i pielęgnacji stóp, powinien odznaczać się nie tylko zapewnieniem najwyższego komfortu i wygody, ale także wysokim stopniem higieny. W wielu przypadkach wystarczy standardowy klasyczny fotel do pedicure, w którym główną funkcjonalność stanowi możliwość regulacji zagłówka i wysokości, co pozwala na oddzielną regulację podparcia lewej i prawej nogi, ułatwiając tym samym wykonywanie pracy kosmetyczce.

W licznych ofertach znaleźć można także fotele do pedicure z brodzikiem. Nowoczesny design i łatwość w utrzymaniu mebla w czystości to podstawa. Wybrane modele foteli do pedicure mogą być uzupełnione o brodzik czy elektryczny masażer, na przykład z funkcją masażu wodnego i bąbelkowego. To podnosi komfort zabiegu i dodatkowo go uprzyjemnia.

Fotel do pedicure Aramis Lux

Fotel do pedicure Aramis Lux cechuje wielofunkcyjność. Używany może być nie tylko w swoim standardowym przeznaczeniu, ale także jako fotel do masażu. Model ten stanowi idealne rozwiązanie dla salonów kosmetycznych, które nie posiadają większych metraży przestrzennych. Posiada regulowany kąt wychylenia fotela, a także zdejmowany zagłówek i regulowane poduszki pod nogi. Dodatkowy walor estetyczny stanowi chromowany stelaż wraz z tapicerowanymi nakładkami. Fotel do pedicure Aramis Lux dostępny jest w szerokim asortymencie kolorystycznym, dzięki czemu można go dostosować do wystroju zaaranżowanego już gabinetu kosmetycznego.

 

Materiał zewnętrzny