Wyważarki made in Poland

Polskie wyważarki są wykorzystywane przez największe przemysłowe firmy z całego świata. To chyba najlepszy powód, by poznać produkującą je firmę.

Jest rok 1987. W Bydgoszczy powstaje przedsiębiorstwo, które w przyszłości zapisze kolejną stronę w przemysłowej historii tego miasta. Które dzięki profesjonalizmowi, innowacyjnym rozwiązaniom i indywidualnemu podejściu do klienta stanie się krajowym liderem swojej branży. I które na międzynarodowym rynku osiągnie sukces, o jakim większość polskich firm może tylko pomarzyć. Poznajmy Cimat – producenta stosowanych na całym świecie wyważarek, któremu zaufały już tysiące zakładów rzemieślniczych i przemysłowych.

Najlepsi specjaliści

Kluczem do zrozumienia sukcesu odniesionego przez Cimat jest wykwalifikowana kadra. Opracowywaniem nowych technologii stosowanych później w produkcji wyważarek w bydgoskim zakładzie zajmują się najlepsi specjaliści, z których wielu posiada tytuł doktora nauk technicznych. A to, w połączeniu z ich doświadczeniem w branży i wypracowanym know-how, sprawia, że usługi firmy zawsze stoją na najwyższym poziomie. Bez względu na to, jak bardzo złożony i nietypowy projekt w danej chwili realizuje.

Produkcja i serwis

I bez względu na to, jak szeroki jest zakres zlecenia. Oferta Cimat obejmuje bowiem zarówno produkcję, jak i montaż oraz serwis wyważarek dla rozmaitych zakładów – warsztatów samochodowych, stoczni lub zakładów przemysłowych. Firma oferuje też kompletny proces wdrożenia całej linii technologicznej, łącznie z jej zaprojektowaniem zgodnie z potrzebami klienta, montażem oraz uruchomieniem. Jeśli zaś niezbędny jest serwis wyważarki, specjaliści firmy są w stanie zareagować na zgłoszenie już w ciągu dwudziestu czterech godzin. Więcej informacji o ofercie firmy czeka na stronie www.cimat.pl.

W 90 krajach

Szeroka oferta i i wysoka jakość usług sprawiły, że Cimat najpierw zdobył polski rynek, by potem z sukcesem wejść na rynki całego świata. Obecnie z produktów i usług firmy korzystają firmy działające w blisko stu krajach. Wśród klientów Cimat są tak znane i prestiżowe marki jak Porsche, Delphi, Hyundai czy polska PESA (pełne portfolio na www.cimat-balancing.com/pl), a sama firma należy do grupy Burke Porter Group – lidera wśród dostawców rozwiązań dla nowoczesnego przemysłu.

Materiał partnera zewnętrznego