Najnowsze artykuły

Czynnik ludzki w organizacjach lotniczych...

Bezpieczeństwo w branży lotniczej jest priorytetem – wystarczy jeden błąd, by stała się tragedia, która będzie dotyczyć wielu osób. Jak...

Czytaj Więcej

Auto używane prosto z salonu dealerskiego

Szukasz dobrego, używanego samochodu, ale obawiasz się, że trafisz na oszusta? W takim przypadku warto sprawdzić oferty w salonach dealerskich.

W salonach dealerów zakupimy obecnie nie tylko samochody nowe, prosto z fabryki, ale również pojazdy z drugiej ręki. To korzystna propozycja przeznaczona dla osób chcących zawrzeć udaną transakcję od ręki. Dlaczego warto zdecydować się na zakupienie auta używanego od dealera?

Masz pewność, co kupujesz

Jedną z największych korzyści związanych z zakupieniem pojazdu od dealera jest znajomość jego stanu technicznego. Na sprzedaż wystawiane są głównie auta otrzymywane z rozliczeń czy auta poleasingowe Warszawa jest jednym z wielu miast, gdzie można je kupić.

Samochody te przed wystawieniem na sprzedaż są dokładnie sprawdzane w ASO marki – przeprowadza się drobiazgowe testy mające na celu określenie ich stanu technicznego. W razie jakichkolwiek usterek są one naprawiane. Klient otrzymuje do wglądu wszystkie dokumenty, dlatego może mieć pewność co do stanu technicznego pojazdu.

Auto używane z gwarancją

To jednak jeszcze nie wszystkie zalety związane z zakupem używanego auta od dealera. Również na pojazd możemy otrzymać gwarancję półroczną albo roczną. W razie wystąpienia jakichkolwiek usterek możemy otrzymać pomoc ASO marki – bez żadnych dodatkowych opłat. Oprócz tego przy zakupie samochodu używanego u dealera możemy skorzystać z dodatkowych udogodnień. Klienci mogą od razu wykupić ubezpieczenie samochodu w przystępnej cenie, a także mogą skorzystać z różnych form finansowania – kredyt, leasing. Ponadto możemy oddać obecnie używane auto w rozliczeniu.

Kupujesz pewnie, ale nieco drożej

Jest jednak jeden minus zakupu samochodu używanego od dealera, a mianowicie cena. W sprzedaży dostępne są głównie auta nowsze, w lepszym stanie technicznym, więc przekłada się to również na ceny. Gdy jednak chcemy zakupić auto bez ryzyka, niewymagające szybkiego remontu, to bardzo dobra propozycja. Z ofertami salonów oferujących auta używane możemy zapoznać się już teraz przez internet.

 

Materiał zewnętrzny