Najnowsze artykuły

Jak działa wyważarka do kół? - Poradnik...

Właściwe wyważenie kół jest kluczowe dla bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Wyważarka do kół to niezastąpione narzędzie w warsztacie samochodowym...

Czytaj Więcej

Polska faworytem MŚ 2018? Zaskakujące prognozy zagranicznych mediów

Mundial 2018 w Rosji rozpocznie się już niebawem. Obecnie analitycy i znawcy sportowi wydają rozmaite prognozy na temat przebiegu imprezy. Polska reprezentacja zbiera zaskakująco dobre opinie od zagranicznych mediów. Wcześniej pochwały pojawiały się przed losowaniem fazy grupowej, a aktualnie podopieczni Adama Nawałki doceniani są przy okazji ostatnich prognoz przed-turniejowych. Uwagę przykuwają zarówno umiejętności zawodników poszczególnych formacji, jak i całościowe zgranie zespołu. Polacy trafiają na bardzo wysokie pozycje w zestawieniach faworytów tegorocznego mundialu w Rosji. Nieco mniej optymistyczni względem szans Polaków na MŚ 2018 pozostają bukmacherzy.

Polacy na mundialu w Rosji

Pozytywne opinie na temat polskiej drużyny opublikowane zostały między innymi przez prestiżowy i opiniotwórczy serwis "The Guardian". Według dziennikarzy największymi faworytami do zwycięstwa są Niemcy. Polska trafiła natomiast na ósme miejsce w rankingu najlepszych reprezentacji mistrzostw. Tym samym biało-czerwoni wyprzedzili między innymi Chorwację, Urugwaj, Meksyk, Argentynę, Szwecję, Danię czy Islandię. Według rankingu sporządzonego przez "The Guardian", rozstawienie w pierwszym koszyku daje Polakom szanse na stosunkowo łatwe przejście do fazy pucharowej. Zespół Roberta Lewandowskiego będzie miał tym samym możliwość wywalczenia pierwszego awansu mundialowego od 1986 roku.

Szanse biało-czerwonych na MŚ 2018

Amerykańskie media słusznie zauważyły, że Polacy przeszli przez ostatnie cztery lata bardzo długą drogę. Nieszczególnie udane spotkania podczas Euro 2012 opierały się głównie na aktywności zawodników z Dortmundu, jednak aktualnie Polska posiada duże talenty w praktycznie każdej formacji. Uwagę zagranicznych mediów przykuwa nie tylko doskonała jak nigdy forma Roberta Lewandowskiego, ale także dobra współpraca wszystkich członków drużyny. Reprezentacja Polski ma podobno szansę sporo pokazać na mundialu w Rosji, robiąc tym samym niespodziankę głównym faworytom turnieju. Według światowych dziennikarzy skok jakościowy podopiecznych Adama Nawałki poczyniony od poprzednich eliminacji jest bardzo imponujący. Grupie udało się zmienić marne oceny oraz czwarte miejsce w grupie na 25 punktów oraz bezpośredni awans na MŚ.

Mistrzostwa świata u bukmacherów

Bardziej sceptycznie i ostrożnie podchodzą do sukcesów Polaków bukmacherzy. Według analityków, polski zespół nie ma zbyt dużych szans na tegorocznym turnieju. Prawdopodobnie podopieczni Adama Nawałki zdołają wyjść z grupy, po czym odpadną w jednej ósmej finału. Największa uwaga zagranicznych mediów skierowana została na Roberta Lewandowskiego, który uzyskał tytuł najlepszego strzelca kwalifikacji dzięki aż szesnastu strzelonym golom. Reprezentacja doceniana jest jednak całościowo. Piotr Zieliński i Grzegorz Krychowiak oferują sprawną pomoc, natomiast Kamil Gilik doskonale sprawdza się w tyłach. O ile Arkadiusz Milik uniknie tym razem poważniejszej kontuzji, może być według zagranicznych mediów idealnym partnerem w ataku dla Roberta Lewandowskiego.

Ważna informacja, udział w zakładach bukmacherskich bez zezwolenia Ministerstwa Finansów jest zakazany, hazard może uzależniać, a grać można od 18go roku życia. Więcej informacji: https://topbukmacher.com oraz https://oferty-bukmacherskie.pl

 

Materiał zewnętrzny

Komentarze (0)

Zostaw komentarz