Najnowsze artykuły

Węże flex: 3 istotne uwagi

​Węże elastyczne flex różnią się od zwykłych wieloma cechami konstrukcji i zastosowaniami. Choć w zależności od przeznaczenia mogą być wykonane z...

Czytaj Więcej

W czym ukryte jest piękno duńskich mebli BoConcept

Duński design zachwyca i inspiruje do tworzenia lepszych, bardziej harmonijnych wnętrz, nieprzerwanie, od wielu lat. Proste linie, eleganckie kolory i najwyższej jakości materiały to znak rozpoznawczy marki BoConcept. Powstała w Danii, w latach 50. XX wieku firma, to fabryka dobrego designu i ponadczasowego piękna. W czym tkwi sekret BoConcept?

Tradycja i wyjątkowe rzemiosło prosto z Danii

BoConcept wiedzę i inspiracje do tworzenia swoich mebli czerpie ze skandynawskich tradycji i duńskiego rzemiosła. Precyzja wykonania, kunszt wypracowany przez lata oraz wysokiej jakości produkty wykorzystywane w procesie produkcji to podstawa, która wyniosła markę w światową czołówkę designu i projektowania. W codziennej pracy specjaliści BoConcept wykorzystują szlachetne drewno, delikatne skóry, wysokiej jakości elementy wykończeniowe oraz wyjątkowe tkaniny, które nadają meblom ekskluzywnego charakteru i pozwalają na wieloletnie użytkowanie.

Ponadczasowy design. Smukłe linie i minimalistyczne formy

Projektanci BoConcept dokładają wszelkich starań, by wszystkie kolekcje mebli cechowały się wyjątkowością, zachwycały harmonijnymi kształtami i ponadczasową estetyką. Esencją duńskiego designu jest prostota i styl, który możemy odnaleźć w subtelnych, organicznych krągłościach, smukłych kształtach i naturalnej kolorystyce oferowanych mebli.

Wyjątkowy charakter wnętrz definiują również stylowe dodatki. Klimatyczne lampy, miękkie, wełniane dywany i oryginalne wazony w obłych kształtach doskonale współgrają z duńskimi meblami, tworząc harmonijne, współczesne aranżacje.

Wyjątkowa baza dla spersonalizowanych rozwiązań

Projektanci i producenci marki BoConcept pragną być możliwe blisko potrzeb i indywidualnych upodobań klienta. Z tego powodu prawie 90 procent produktów można spersonalizować pod kątem wymiarów, zastosowanych materiałów, kolorystki oraz dodatkowych elementów. Szeroka gama staranie wyselekcjonowanych materiałów pozwala wybrać opcję, która najlepiej koresponduje z osobistymi upodobaniami.

Duński producent oferuje więc dużo więcej niż tylko gotowe produkty. Warto dodać, że specjaliści BoConcept od wielu lat doradzają klientom i projektują wyjątkowe wnętrza, czerpiąc ze skandynawskich tradycji i stylu życia inwestora.

Komfort i piękno codziennego użytkowania

Produkowane przez BoConcept meble są nie tylko nadzwyczaj estetyczne, ale również praktyczne. Systemy modułowe umożliwiają dopasowanie poszczególnych produktów do potrzeb klientów. Marka stara się nadążyć i odzwierciedlić styl życia miłośników duńskiego designu. W ofercie sklepu znajdziemy sofy modułowe, luksusowe fotele wypoczynkowe czy tapicerowane łóżka ze schowkiem.

Dobry design to przede wszystkim połączenie piękna i ergonomii, które marka BoConcept rozumie i wykorzystuje w najlepszy możliwy sposób – tworząc produkty na miarę potrzeb współczesnego człowieka.

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Zostaw komentarz