Najnowsze artykuły

Węże flex: 3 istotne uwagi

​Węże elastyczne flex różnią się od zwykłych wieloma cechami konstrukcji i zastosowaniami. Choć w zależności od przeznaczenia mogą być wykonane z...

Czytaj Więcej

Gabriel Seweryn z "Królowych życia" pokazuje swoje mieszkanie. Ty też możesz odwiedzić ten luksusowy apartament

Jak mieszka Gabriel Seweryn? Jest luksusowo, jak można się spodziewać po Królowych Życia. Piękny designerski apartament I można zobaczyć na zdjęciach poniżej.

Więcej na: https://spokeo.pl/

Gabriel Seweryn, postać najbardziej znana z roli w serialu "Królowa życia", to bardzo barwna postać. Versace, głogowska gwiazda, od kilku lat mieszka w Warszawie, a jego mieszkanie jest elegancko urządzone. Niektóre z ról były dostępne dla tych, którzy oglądali serial TTV. Teraz "Król życia" ma ofertę dla swoich fanów: w jego mieszkaniu będzie można zorganizować sesję zdjęciową lub imprezę. Zobaczcie, jak wygląda życie Gabriela Seweryna!

"Królowa życia", program telewizji TTV, odniósł ogromny sukces. Gabriel Seweryn jest jednym z tych uczestników. Nie zobaczymy go w nowych odcinkach, ale wciąż możemy sprawdzać jego konto na Instagramie, by zobaczyć, co robi.

Gabriel Seweryn dzielił mieszkanie przy ulicy Wilczej 8 w Warszawie z Rafałem Grabiasem. Rafał był również uczestnikiem programu "Królowe życia". Obecnie dzieli swoje mieszkanie i życie z Kamilem. Wraz z partnerem stworzyli nie lada atrakcję dla swoich fanów!

Zobacz więcej: Królowe życia

apartament

Ciesz się francuskim klimatem w Warszawie
ZAPRASZAMY NA WILCZĄ 8.
W naszym stylowym i niepowtarzalnym apartamencie zorganizujesz każdą imprezę!
- pisze na Instagramie Seweryn.

Gwiazda "Królowych życia", oferuje udostępnienie swojego mieszkania na potrzeby sesji zdjęciowej lub imprezy. Może też wystąpić w roli gościa. Czy warto się na to zdecydować?

Więcej na: https://spokeo.pl/telewizja/

Komentarze (0)

Zostaw komentarz